Nawigacja
Nasza szkoła
Strona Główna
Historia szkoły
O szkole
Patronka
Grono pedagogiczne
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
Kontakt
Dokumenty szkoły
Statut szkoły
Szkolny Program Wychowawczy i Profilaktyki
Regulamin realizacji projektów edukacyjnych
Tematy projektów edukacyjnych 2016/2017
Ewaluacja 2016
Konkurs powiatowy
Życie szkoły
Kalendarz roku 2016/2017
Plan lekcji
Plan pracy nauczycieli
Godziny pracy pedagoga szkolnego
Godziny pracy wychowawcy świetlicy
Zajęcia pozalekcyjne
Harmonogram uroczystości szkolnych
Dzwonki
Podręczniki szkolne rok szkolny 2016/2017
Podręczniki kl. I
Podręczniki kl. II
Podręczniki kl. III
Dla uczniów klas pierwszych
Rekrutacja do szkoły
Szczegółowe zasady rekrutacji
Formularz wniosku
Dla uczniów klas trzecich
Rekrutacja
Wybór szkoły
Centrum Informacji Zawodowej
Informator o zawodach dla gimnazjalistów
Tytuł Najlepszego Absolwenta Gimnazjum nr 11
Tytuł Najlepszego Sportowca
Zajęcia pozalekcyje
Koło teatralne
Szkolny zespół muzyczny "Sempre"
Koło języka angielskiego
Koło języka niemieckiego
SKS
Organizacje szkolne
Klub Mediatora
Szkolny Klub Europejski
LOP
SK TPD
Szkolne Koło PCK
Szkolne Koło Wolontariatu
Galeria wolontariatu
Szkoły partnerskie
Projekt eTwinning
Szkoła parnterska w Tallinie
Szkoła Partnerska w Oklahoma City
Szkoła partnerska w Grecji
Biblioteka
Godziny pracy
Obszary pracy biblioteki
Księgozbiór
Czytelnicy
Lektury Gimnazjalisty
Strony dla bibliotekarzy
Księgarnie internetowe
Portale edukacyjne
Jak napisać limeryk?
Osiągnięcia
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
Miejsca pamięci w dzielnicy Gnaszyn
Mogiła pilotów
Miejsce stracenia 10 zakładników
Prawa dziecka
Jakie mamy prawa?
Gdzie szukać pomocy?
Publiczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr1 w Częstochowie
Strona Internetowa Poradni
Poradnia On-line
Inne
Galeria
BIP

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 6,420
Najnowszy Użytkownik: janmv11
SKS

Szkolne Koło Sportowe



Zajęcia rekreacyjno-sportowe w naszej szkole realizowane są w ramach sekcji
Szkolnego Klubu Sportowego:
• piłki siatkowej
• piłki koszykowej
• piłki nożnej
• zajęciach rekreacji

W zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie gimnazjum, którzy pragną podnosić swoje umiejętności sportowe i spędzić wolny czas.

Celem zajęć jest:
• promowanie oraz rozwijanie zainteresowań sportowych
• doskonalenie umiejętności sportowych
• rozwój ogólnej sprawności fizycznej i aktywności ruchowej
• wyrobienie zasad właściwego zachowania się w roli zawodnika i kibica – poprawne
zachowanie się w sytuacji zwycięstwa i porażki
• wyrobienie zasad Fair Play w grze
• doskonalenie umiejętności samooceny rozwoju fizycznego, sprawności i umiejętności
sportowych
• rozwój turystyki

Nasze Gimnazjum 11 w tym roku szkolonym 2011/2012 uczestniczy w zawodach międzygimnazjalnych wg kalendarza rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego
w Częstochowie. Bierze udział w następujących zawodach:
• piłce siatkowej chłopców i dziewcząt
• piłce nożnej chłopców i dziewcząt
• lekkoatletyce
• tenisie stołowym
• łyżwiarstwie
• piłce plażowej chłopców i dziewcząt
W celu podniesienia sprawności sportowej naszej młodzieży organizowane są międzyszkolne rozgrywki sportowe z różnymi gimnazjami w Częstochowie, jak również sąsiadującymi gimnazjami z poza naszego miasta.

Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszą się szkolne imprezy sportowe: Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej oraz Dzień Sportu, podczas których klasy mogą wykazać się sportową rywalizacją.
Tradycją szkoły stały się wybory Najlepszego Sportowca Gimnazjum Nr 11.
Pod koniec każdego roku szkolnego, z pośród uczniów wybierany jest uczeń III klasy, który uzyskał najlepsze wyniki sportowe podczas edukacji w gimnazjum.
Przeprowadzany jest również konkurs na Najlepszą Usportowioną Klasę.
Tytuł ten utrzymuje klasa, której uczniowie najbardziej angażują się w życiu sportowym szkoły czyli bierze udział w zawodach międzygimnazjalnych i turniejach klasowych.
Nasze Gimnazjum współpracuje z PTTK. Uczniowie uczestniczą w rajdach
i wycieczkach turystycznych w różne miejsca naszego kraju.

Nauczyciele wychowania fizycznego: mgr Anna Banasik, mgr Lucyna Kożuch.

Udział uczniów Gimnazjum nr 11 w rozgrywkach i turniejach sportowych w roku szkolnym 2010/2011

1. I miejsce w II turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Odzyskania Niepodległości - opiekun G. Kowalska

2. III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum 19 - opiekun A. Banasik
skład :Kamil Woszczyna,Filip Wójcik,Grzegorz Kędzierski, Marcin Pydziński,Kamil Pajtaś, Marek Czarnik,Damian Cis, Mariusz Błaszczyk, Kamil Gaudy

3. Międzygimnazjalny Turniej Tenisa Stołowego w Liceum Samorządowym -
opiekun L. Kożuch

4. II miejsce Międzygimnazjalnym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców Powiatu Grodzkiego– opiekun L. Kożuch skład: Grzegorz Kędzierski, Łukasz Szymczyk, Adrian Szymański.

5. IV miejsce Drużynowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt Powiatu Grockiego - opiekun G. Kowalska - skład Natalia Piekacz,Małgorzata Wójcik,,Samanta Graj, Sonia Pytlos, Karolina Nitkowska, Magdalena Banasik, Katarzyna Buchwald, Justyna Nowak.

6. III miejsce - Turnieju Piłki Plażowej Dziewcząt Powiatu Grockiego
- opiekun A. Banasik skład: Natalia Piekacz IIIc, Samanta Graj IIIc

7. I miejsce - VI Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców „Lepiej grać niż brać” -
skład : Kamil Woszczyna,Filip Wójcik,Grzegorz Kędzierski, Marcin Pydziński,Kamil Pajtaś, Marek Czarnik,Damian Cis, Mariusz Błaszczyk, Kamil Gaudy – opiekun A. Banasik KAMIL WOSZCZYNA UZYSKAŁ TYTUŁ NAJLEPSZEGO SIATKARZA TURNIEJU

8. Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne Powiatu Grockiego -opiekun A. Banasik, D Freund Pchnięcie kulą – Justyna Nowak I miejsce 9,42m
Skok w dal – Kamil Woszczyna IV miejsce 5,18m

9. „ Czwartek Lekkoatletyczny”- opiekun A. Banasik
Skok w dal - Kamil Woszczyna - II miejsce 5.23m
Pchnięcie kulą – Justyna Nowak I miejsce 9.58m

10. Miting Lekkoatletyczny „ Samsung”- opiekun A. Banasik
Skok w dal – Kamil Woszczyna III miejsce 5.41m

11. Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora TZN – opiekun A.Banasik

12. Piłce Plażowej Chłopców Powiatu Grockiego
w składzie: Kamil Woszczyna , Filip Wójcik – opiekun A.Banasik

13. I miejsce W Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im Gen. Andersa – opiekun L.Kożuch
skład: Adrian Szymański, Grzegorz Kędzierski ,Tomasz Kozieł, Kamil Gaudy Marek Czarnik ,Kamil Pajtaś,Mariusz Błaszczyk,Robert Śliwakowski, Marcin Pydziński
ADRIAN SZYMAŃSKI UZYSKAŁ TYTUŁ NAJLEPSZEGO PILKARZA TURNIEJU


14. I miejsce W Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im Gen. Andersa – opiekun L.Kożuch
skład: Adrian Szymański, Grzegorz Kędzierski ,Łukasz Szymczyk





Udział uczniów Gimnazjum nr 11 w rozgrywkach i turniejach sportowych w roku szkolnym 2011/2012


1. III miejsce - Drużynowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt Powiatu Grockiego
skład: Justyna Nowak IIIb, Magdalena Banasik IIIb, Katarzyna Buchwald IIIb ,Agata Chaś IIc, Karolina Puch IIc, Maja Gradowicz Iic, Paulina Wysocka Ia, Angelika Woźniak IIIc, P.aulina Koszownik Ia, (opiekun G. Kowalska)

2. II miejsce - Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora
Gimnazjum nr 19
Kamil Woszczyna IIIb, Norbert Konopa IIIb, Bartosz Kamiński IIIb, Kamil Pajtaś IIIc
Bartłomiej Kubat IIa, Krzysztof Kadłubek IIc, Mikołaj Rakus IIc (opiekun A. Banasik)
3. I miejsce - Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora
Gimnazjum nr 15
Justyna Nowak IIIb, Magdalena Banasik IIIb, Katarzyna Buchwald IIIb, Angelika Woźniak IIIc, Karolina |Puch IIc, Agata Chaś IIc, Maja Gradowicz IIc, Paulina Wysocka Ia, (opiekun G. Kowalska)

4. Łyżwiarstwo Szybkie Dziewcząt i Chłopców Powiatu Grockiego (opiekun A. Banasik)
Kamil Woszczyna IIIb, Artur Staszowski IIc, Adrian Ciszewski IIc,Mateusz Świsulki IIc
Daria Makles IIc, Kamila Popczyk IIc, Klaudia Braun IIIa, Agata Wójcik IIIa

5. Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne Powiatu Grockiego (opiekun A. Banasik)
Kamil Woszczyna IIIb,Mikołaj Pukacz Ic, Arkadiusz Waroński IIa - skok w dal
Artur Staszowski IIc, Adrian Ciszewski Iic – pchnięcie kulą
Jakub Żołdak Iic, Norbert Konopa IIIb , Burzyński Paweł Ic - bieg 100m
Jakub Olczak IIb,Dawid Woźniak Ic, Jakub Spałek Ic – bieg 300m
Marcel Pindych IIIa, Adrian Zalejski Ia, Mateusz Kapitański Ia – bieg 1000m
Magdalena Banasik IIIb, Karolina Palacz IIa Kinga Schwałkowska IIIc – skok w dal
Izabela Zych IIa, Izabela Woźniak IIIa - pchnięcie kulą
Daria Makles IIc, Walaszczyk Ola IIc - bieg 100m
Marlena Krupa IIa - bieg 300m
Karolina Ryś Ic – Bieg 600m

6. Plażowa Piłka Siatkowa Chłopców i Dziewcząt Powiatu Grockiego
( opiekun A. Banasik)
Agata Chaś IIc, Karolina Puch IIc, Mikołaj Rakus IIc, Bartłomiej Kubat Iia


7. II miejsce - Drużynowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt Powiatu Grockiego P.aulina Koszownik Ia, Paulina Wysocka Ia, Karolina Borowiecka Ia, Klaudia Chłąd IIIc, Kinga Schwałkowska IIIc, Patrycja Eljasińska Ia , Magdalena Puch IIc
( opiekun G. Kowalska)

8. II miejsce -Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne Powiatu Grockiego
Sztafeta 4 x100
J. Żołdak IIc, J. Olczak IIb, K. Woszczyna IIIb, M. Pindych IIIc ( A. Banasik)

9. II miejsce - Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne Powiatu Grockiego -
Skok w dal - Kamil Woszczyna IIIb (opiekun A. Banasik)

10. II miejsce - Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne Powiatu Grockiego - Bieg 1000m
Marcel Pindych IIIa (opiekun A. Banasik)

11. I miejsce w skoku w dal Kamil Woszczyna IIIb - „Czwartek lekkoatletyczny”-

12. II miejsce - VII Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców „Lepiej grać niż brać” -
Krzysztof Kadłubek IIc, Mikołaj Rakus IIc, Bartosz Kubat IIa, Dawid Woźniak Ic, Spałek Jakub Ic, Schwałkowski Jakub Ic, Pukacz Mikołaj Ic, Kamiński Jakub Ib, Paszkiewicz Konrad Ib (opiekun A. Banasik)

13. Międzygimnazjalny Turniej Tenisa Stołowego w Liceum Samorządowym -
(opiekun L. Kożuch)

14. VII Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Dyrektora TZN-
Kamil Woszczyna IIIb,Krzysztof Kadłubek IIc, Mikołaj Rakus IIc, Bartosz Kubat IIa, Magdalena Banasik IIIb, Katarzyna Buchwald IIIb (opiekun A. Banasik)

15. Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji otwarcia boiska „Orlik”
w Blachowni
Justyna Nowak IIIb, Magdalena Banasik IIIb, Katarzyna Buchwald IIIb, Paulina Wysocka Ia, Paulina Koszownik Ia, Karolina Ryś Ic
(opiekun G. Kowalska)

16. III miejsce – w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w ramach dni otwartych VI Liceum Im Dąbrowskiego
Justyna Nowak IIIb, Magdalena Banasik IIIb, Katarzyna Buchwald IIIb, Angelika Woźniak IIIc, Karolina |Puch IIc, Paulina Koszownik Ia ,Paulina Wysocka Ia
(opiekun G. Kowalska)

17. Udział w Turnieju w Tenisa Stołowego w Zespole Szkół im . gen Andersa
Kinga Kryst IIIa, Kinga Gaudy IIIa, Oliwier Ciszewski IIIa, Michał Parkitny IIIa (opiekun L. Kożuch)

18. III miejsce – w Turieju w Tenisa Stołowego z okazji Dnia Olimpijczyka
„Fair Play jest OK ” (opiekun L. Kożuch)
Kinga Kryst IIIa, Michał Parkitny IIIa, Schwałkowki Jakub Ic, Soliński Kamil Ic

19. I miejsce - w III Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt z okazji Odzyskania Niepodległości -(opiekun G. Kowalska)






Udział uczniów Gimnazjum nr 11 w rozgrywkach i turniejach sportowych w roku szkolnym 2012/2013


I SEMESTR

1. Piłka nożna chłopców – opiekun L. Kożuch
uczniowie: Paweł Koszownik kl IIIa, Krzysztof Kadłubek klIIIc, Mikołaj Rakus kl IIIc, Krzysztof Glin kl Ib, Wojciech Janta kl Ib, Marcin Góra kl IIIb, Lisowski Adam kl IIIb, Jakub Olczak kl IIIb

2. Piłka siatkowa dziewcząt – opiekun L. Kożuch

3. Piłka siatkowa chłopców – opiekun A. Banasik
uczniowieKrzysztof Kadłubek kl IIIc, Mikołaj Rakus kl IIIc, Bartłomiej Kubat kl IIIa, Konrad Paszkiewicz kl IIb, Krzysztof Glin kl Ib, Wojciech Janta kl Ib Jakub Spałek kl IIc. Dawid Wożniak kl IIc, Mikołaj Pukacz kl IIc, Kamil Soliński kl IIc, Jakub Schwałkowski kl IIc,

4. Pływanie – opiekun L. Kożuch
uczniowie - Piotr Prusaczyk kl IIb, Jakub Kamiński klIb,Michał Boroń kl Iib,
Katarzyna Janas kl IIIb

5. Łyżwiarstwo szybkie dziewcząt i chłopców ( V miejsce ) - opiekun A. Banasik
uczniowie – Daria Makles kl IIIc, Martyna Truszczyńska kl Ia, Klaudia Bejm kl Iia, Gwoździk Wiktoria kl Ib, Staszowski Artur kl IIIc, Ciszewski Adrian kl IIIc, Świsulki Mateusz kl IIIc, Rapczewski Joachim kl IIb

6. Turniej Orlikvolleymania 2012 dziewcząt i chłopców (piłka siatkowa) -
opiekunowie A. Banasik, L. Kożuch
uczniowie – Krzysztof Kadłubek kl IIIc, Mikołaj Rakus kl IIIc, Bartłomiej Kubat kl IIIa, Konrad Paszkiewicz kl IIb, Jakub Spałek kl IIc. Dawid Wożniak kl IIc, Mikołaj Pukacz kl IIc, Kamil Soliński kl IIc, Paulina Wysocka kl IIb, Karolina Ryś kl IIc,Paulina Koszownik kl II b, Karolina Puch kl IIIc, Chaś Agata kl IIIc, Maja Gradowicz kl IIIc

II SEMESTR

1. II Mikołajkowy Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Blachowni TEPIX CUP 2012 - opiekun A. Banasik
uczniowie – Krzysztof Kadłubek kl IIIc, Mikołaj Rakus kl IIIc, Bartłomiej Kubat kl IIIa, Konrad Paszkiewicz kl IIb, Krzysztof Glin kl Ib, Wojciech Janta kl Ib Jakub Spałek kl IIc. Dawid Wożniak kl IIc, Mikołaj Pukacz kl IIc, Kamil Soliński kl IIc, Jakub Schwałkowski kl IIc, Szymczyk Oliwia kl Ib, Paulina Wysocka kl IIb, Karolina Ryś kl IIc, Natalia Klimasinska kl Ib, Anna Soluch kl IIa Sylwia Skowron kl IIa, Izabela Zych kl IIIa,
Marlena Krupa kl IIIa ,Paulina Starczewska kl IIa

2. Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców
„Gram w siatkówkę - żyje zdrowo na sportowo”- opiekunowie A. Banasik, L.Kożuch
uczniowie : Michał Becher kl IIIb, Konrad Paszkiewicz kl IIb, Krzysztof Glin kl Ib, Wojciech Janta kl Ib Jakub Spałek kl IIc. Dawid Wożniak kl IIc, Mikołaj Pukacz kl IIc, Kamil Soliński kl IIc, Jakub Schwałkowski kl IIc,

3. Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w Gimnazjum 16 - opiekun A. Banasik, uczniowie: Michał Becher kl IIIb, Krzysztof Kadłubek kl IIIc, Mikołaj Rakus kl IIIc, Bartłomiej Kubat kl IIIa, Konrad Paszkiewicz kl IIb, Krzysztof Glin kl Ib, Wojciech Janta kl Ib, Jakub Spałek kl IIc. Dawid Wożniak kl IIc, Mikołaj Pukacz kl IIc, Kamil Soliński kl IIc, Jakub Schwałkowski kl IIc,

4. Mecz sparingowy z Gimnazjum nr2 w Blachowni - opiekun A. Banasik
uczniowie : Michał Becher kl IIIb,Krzysztof Kadłubek kl IIIc, Mikołaj Rakus kl IIIc, Bartłomiej Kubat kl IIIa, Konrad Paszkiewicz kl IIb, Krzysztof Glin kl Ib, Wojciech Janta kl Ib, Jakub Spałek kl IIc, Dawid Wożniak kl IIc, Mikołaj Pukacz kl IIc, Kamil Soliński
kl IIc, Jakub Schwałkowski kl IIc

5. III miejsce w Piłce Nożnej Dziewcząt Powiatu Grodzkiego - opiekun A. Banasik . L Kożuch skład : Paulina Wysocka kl IIb, Paulina Koszownik kl II b, Karolina Borowiecka kl IIb, Patrycja Eljasińska kl IIb , Oliwia Krupińska kl IIb, Karolina Puch kl IIIc, Chaś Agata kl IIIc, Maja Gradowicz kl IIIc, Natalka Klimasińska Ib, Martyna Truszczyńska Ia

6. III miejsce w Tenisie Stołowym Dziewcząt Powiatu Grodzkiego- opiekun L. Kożuch
skład: Paulina Wysocka kl IIb, Martyna Truszczyńska Ia,
Paulina Koszownik klk IIb- V miejsce indywidualnie

7. Tenis Stołowy Chłopców Powiatu Grodzkiego- opiekun A. Banasik
skład Kamil Soliński kl IIc, Jakub Schwałkowski kl IIc, Bartłomiej Kubat kl IIIa
Jakub Schwałkowski kl IIc – VI miejsce indywidualnie

8. III miejsce w I Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców klas I i II
w Blachowni opiekun -A. Banasik
skład: Krzysztof Glin kl Ib, Piotr Fidala Ia, Jakub Spałek kl IIc. Dawid Wożniak kl IIc, Mikołaj Pukacz kl IIc, Kamil Soliński kl IIc, Jakub Schwałkowski kl IIc, Karol Gliński IIc.
Jakub Schwałkowski uzyskał tytuł najlepszego siatkarza Gimnazjum nr 11

9. I Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora VI LO im J. Dąbrowskiego
opiekun L. Kożuch, skład: Paweł Koszownik kl III a, Michał Becher kl IIIb, Krzysztof Kadłubek kl IIIc, Mikołaj Rakus kl IIIc, Jakub Olczak kl IIIb, Krzysztof Glin kl Ib, Wojciech Janta kl Ib

10. Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Klas I i II o Puchar Dyrektora LO Samorządowym Opiekun L. Kożuch
skład: Paulina Wysocka kl IIb, Paulina Koszownik kl II b, Martyna Truszczyńska I a, Sylwia Skowron kl IIa, Paulina Soluch kl IIa, Paulina Starczewska kl IIa , Wiktoria Sławik kl Ia

11. I Zawody w narciarstwie w Wiśle – Soczów pod patronatem Wojewody Śląskiego
i Kuratora Śląskiego w Katowicach - opiekun A. Banasik
Skład: Dominik Dziubczyk kl Ib, Krzysztof Jarosz kl Ia,Pyda Weronika kl Ib, Szymczyk Oliwia kl Ib, Łuczkiewicz Gabriela kl Ib, Paulina Koszownik kl. IIb, Karolina Borowiecka kl IIb, Patrycja Eljasińska kl IIb, Włodarkiewicz Maja kl IIb

12. Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w rozgrywkach edukacyjno – sportowych „Ruszaj po Euro”- zajęli II miejsce. Projekt zorganizowany był przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007- 2013. Opiekunkami były A. Banasik , L. Kożuch.
Skład drużyny: Dominika Wolniak kl IIIb, Paulina Kasprzak kl IIIb, Dawid Woźniak kl IIc, Paulina Koszownik kl II b, Jakub Schwałkowski kl IIc, Paulina Wysocka kl IIb, Karolina Puch kl IIIc, Chaś Agata kl IIIc, Izabela Zych kl IIIa, Michał Becher kl IIIb, Krzysztof Kadłubek kl IIIc, Mikołaj Rakus kl IIIc, Paweł Osiński kl IIIb, Bartłomiej Kubat kl IIIa
Uczniowie otrzymali nagrodę finansową w wysokości 1500 zł .




Udział uczniów Gimnazju 11 w rozgrywkach szkolnych i turniejach sportowych w roku szkolnym 2013/2014

I semestr
1. Piłka nożna chłopców (VIII miejsce) opiekun L. Kożuch
uczniowie: Piotr Prusaczyk kl IIIb, Cierpiał Piotr kl IIIb, Kapitański Mateusz kl IIIa, Krzysztof Glin kl IIb, Wojciech Janta klIIb, Jacek Banasik kl Ib, Kacper Król kl Ib, Janek Kożuch kl Ia
2. Piłka siatkowa dziewcząt – opiekun L. Kożuch
uczniowie: Paulina Wysocka kl IIIb, Paulina Koszownik kl III b, Soluch Anna klIIIa, Skowron Sylwia klIIIa, Gwizd Katarzyna klIIIa, Starczewska Paulina klIIIa,Truszczyńska Martyna klIIa, Szymczyk Oliwia klIIb,Karolina Rakus klIb
3. Piłka siatkowa chłopców – opiekun A. Banasik
uczniowie, Krzysztof Glin kl IIb, Wojciech Janta kl IIb Jakub Spałek kl IIIc. Dawid Woźniak kl IIIc, Mikołaj Pukacz kl IIIc, Kamil Soliński kl IIIc, Jakub Schwałkowski kl IIIc, Fidala Piotr klIIa , Fidala Paweł klIIa
4. Pływanie – opiekun L. Kożuch
uczniowie - Piotr Prusaczyk kl IIIb (VII miejsce w stylu dowolnym),
Mateusz Palacz kl Ib
5. Piłka ręczna chłopców - opiekun L. Kożuch
uczniowie, Krzysztof Glin kl IIb, Wojciech Janta kl IIb, Piotr Prusaczyk kl IIIb, Boroń Michał kl IIIb, Rapczewski Joachim kl IIIb, Paszkiewicz Konrad klIIIb Kapitański Mateusz kl IIIa, Rup Daniel klIIIa, Gruca Mateusz klIIIa, Piekacz Bartosz klIIIa, Zalejski Adrian klIIIa
6. Turniej Szachowy- opiekun L. Kożuch
uczniowie – Krupiński Adam klIIIb, Krupiński Jakub klIb, Staszczyk Dariusz klIIIb,Kamiński Jakub kl IIIb, Majzner Kamil klIIIb, Karolina Rakus klIb, Martyna Słoniec kl Ia
7 Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w VIII LO Samorządowym
„Wybór jest jeden – wybieram sport”- opiekunowie A. Banasik,
uczniowie: Krzysztof Glin kl IIb, Wojciech Janta kl IIb Jakub Spałek kl IIIc. Dawid Wożniak kl IIIc, Mikołaj Pukacz kl IIIc, Kamil Soliński kl IIIc, Jakub Schwałkowski kl IIIc, Fidala Piotr klIIa , Fidala Paweł klIIa,
Mecz sparingowy w Gimnazjum nr2 w Blachowni oraz w Gimnazjum nr 9
w Częstochowie opiekun A. Banasik
uczniowie : Krzysztof Glin kl IIb, Jakub Spałek kl IIIc. Dawid Wożniak kl IIIc, Mikołaj Pukacz kl IIIc, Kamil Soliński kl IIIc, Jakub Schwałkowski kl IIIc, Fidala Piotr klIIa , Fidala Paweł klIIa
Młodzież naszej szkoły uczestniczyła w następujących imprezach sportowych:
– XVII Międzynarodowym Turniej Bokserski
– Wielkim Finale Akcji „Szkoła Kibicuje”
– I Częstochowski Dzień Sportu
– w meczach piłki siatkowej w ramach Ligi Plus AZS Częstochowa – Asseco Resovia Rzeszów, AZS Częstochowa -PGE Skra Bełchatów.

II semestr

1. Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt (III miejsce) –
opiekun L. Kożuch
uczniowie:Paulina Wysocka kl IIIb, Paulina Koszownik kl III b, Marlena Truszczyńska IIa. Zakwalifikowały się do zawodów rejonowych.
Karolina Rakus – III miejsce (indywidualnie)
1. Tenis Stołowy Chłopców - opiekun L. Kożuch
uczniowie:Kamil Soliński IIIc, Jakub Schwałkowski IIIc, Konrad Paszkiewicz IIIb
2. Łyżwiarstwo Szybkie Dziewcząt (VI miejsce) – opiekun A. Banasik
uczniowie:Klaudia Bejm IIIa, Paulina Starczewska IIIa, Marlena Truszczyńska IIa, Joanna Krawczyk Ib.
3. Piłka Nożna Dziewcząt (III miejsce) – opiekun L. Kożuch
uczniowie Paulina Wysocka kl IIIb, Paulina Koszownik kl III b, Karolina Borowiecka IIIb,Oliwia Krupińska IIIb, Patrycja Eljasińska IIIb , Marlena Truszczyńska IIa, Karolina Rakus Ib, Oliwia Huras Ia
4. Piłka Plażowa Dziewcząt i Chłopców - opiekun A. Banasik
uczniowie:Paulina Wysocka kl IIIb, Paulina Koszownik kl III b, Konrad Paszkiewicz IIIb, Krzysztof Glin IIb
5. Lekkoatletyka Dziewcząt i Chłopców – opiekun A. Banasik
Piekacz Bartocz I miejsce skok w dal 5.38m, Mateusz Kapitański II miejsce skok w dal 5,30m
6. Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Szachach (VI miejsce) – opiekun L. Kożuch
Krupiński Adam IIIb, Krupinski Jakub Ib, Staszczyk Dariusz IIIb

Organizowane były wyjazdy rekreacyjne na lodowisko, na siłownię fitness do Klubu Calypco. Uczniowie brali udział w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Kobiet w Częstochowie .
Aktuializowane są Sportowe Rekordy Pawlików, które mają na celu podniesienie indywidualnej sprawności fizycznej uczniów.
Rekordy te odbywają się w tym roku w sześciu kategoriach:
1. odbijanie piłki sposobem górnym i dolnym
2. odbijanie piłki głową
3. podbijanie piłki nożnej stopą i kolanem
4. pompki, hula- hop
5. rzuty do kosza.
Kontynuowany jest konkurs na Najlepszego Sportowca Gimnazjum 11.
W tym roku tytuł ten otrzymują Paulina Wysocka kl III b, Paulina Koszownik kl III b



Udział uczniów Gimnazjum 11 w rozgrywkach szkolnych i turniejach sportowych
w roku szkolnym 2014/2015


I semestr
1. Udział w Integracyjnych Zawodach Lekkoatletycznych
„Olimpiada Razem 2014” organizowany przez Ludowy Klub Sportowy
„Gol Start” w Częstochowie – organizator A. Banasik, L. Kożuch
2. Udział w XVIII Międzynarodowym Turnieju Bokserskim. Wincentego Szyińskiego i Mariana Chudego - organizator A. Banasik, L. Kożuch
3. Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe - opiekun A. Banasik,
uczniowie: Krzysztof Stefanek IIb, Rzońca Krystian IIb,Jakub Krupiński IIb, Połacik Wiktor IIIb, Dominik Grzyb IIIb, Kamil Piekacz IIIb
4. Międzygimnazjalne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców Powiatu Grockiego
(IV miejsce ) - opiekun L. Kożuch
uczestnicy: Krzysztof Glin kl IIIb, Wojciech Janta kl IIIb, Kacper Król kl IIb, Jan Kożuch kl IIa, Grzyb Dominik kl Ib, Dziwiński Eryk kl Ib, Cierpiał Jakubkl Ia, Kociński Oskar kl Ia, Banasik Jacek kl IIb
5. I Turniej O Puchar Dyrektora Szkół Samochodowo- Budowlanych w Turnieju Trzech Gier Zespołowych ( Piłka Siatkowa Plażowa, Piłka Nożna, Piłka Koszykowa- V miejsce ) - opiekun A. Banasik , uczestnicy: Fidala Piotr kl.IIIb, Fidala Paweł kl.IIIb, Połacik Wiktor kl IIIb

II semestr

W II semestrze roku szkolnego 2014/2015 realizowane są zajęcia rekreacyjne wg zainteresowań uczniów z piłki siatkowej , piłki nożnej, zajęcia z tenisa stołowego oraz badmintona , opiekunami są A. Banasik, L. Kożuch, A. Matuszewski

• Międzygimnazjalne Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim Dziewcząt i Chłopców - opiekun A. Banasik, uczniowie Truszczyńska Martyna IIIb, Popczyk Weronika IIa, Huras Oliwia IIa, Krauze Maja Ib, Kociński Oskar Ia, Matysiak Łukasz IIa, Ociepa Bartosz IIa

• Szkolny Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego - opiekun L. Kożuch, uczestnicy :Paweł Gałęzia IIa, Dominik Grzyb Ib, Piotr Cierpiał Ib, Piotr Sochański IIIb, Radosław Kaczmarzyk IIIb, Słąwomir Owczarek Ib

• Międzygimnazjalne Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców -II miejsce ,
opiekun L. Kożuch, Uczestnicy: Paweł Gałęzia IIa, Dominik Grzyb Ib, Piotr Cierpiał Ib
Uczniowie zakwalifikowali się do zawodów rejonowych.

• Międzygimnazjalne Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt Powiatu Grockiego
(VI miejsce ) - opiekun L. Kożuch uczniowie Truszczyńska Martyna IIIb, Huras Oliwia IIa,Karolina Rakus IIb, Mękarska Oliwia IIIa, Sławik Wiktoria IIIa, Owczarek Beata Ib,Zalejska Karolina Ia, Klimasińska Natalia IIIb,Matysiak Wiktoria IIa

• Turniej Piłki Nożnej w Zespole Szkół Technicznych w ramach Festiwalu Techniki.-
opiekun L. Kożuch. Uczniowie: Krzysztof Glin kl IIIb, Kacper Król kl IIb, Grzyb Dominik kl Ib, Dziwiński Eryk kl Ib, Cierpiał Jakub kl Ia, Kociński Oskar kl Ia, Banasik Jacek kl IIb, Kozieł Olek IIa

• Udział w II Mistrzostwach Częstochowy w Beach Soccer 2015 Szkół Gimnazjalnych- II miejsce -opiekun A. Banasik, L. Kożuch. Uczniowie: Krzysztof Glin kl IIIb, Kacper Król kl IIb, Grzyb Dominik kl Ib, Kociński Oskar kl Ia, Banasik Jacek kl IIb, Połacik Wiktor IIIb

• Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców „ Lepiej grać niż grać” organizowany przez Gimnazjum nr 7 - opiekun A. Banasik, uczniowie:Fidala Piotr kl.IIIa, Fidala Paweł kl.IIIa, Połacik Wiktor kl IIIb, Krzysztof Glin kl IIIb, Grzyb Dominik kl Ib,Cierpiał Piotr Ib, Pach Piotr Ib, Tronina Jakub Ib

• Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w VIII LO Samorządowym z okazji XVII Dni Olimpijczyka 2015 „ Fair Play jest ok”- opiekun A. Banasik.Uczniowie:Fidala Piotr kl.IIIa, Fidala Paweł kl.IIIa, Połacik Wiktor kl IIIb Krzysztof Glin kl IIIb, Grzyb Dominik kl Ib,Dziwiński Eryk Ib, Rzońca Krystian IIb,Kasprzak Sebastian Ib

• Międzygimnazjalne Zawody Lekkoatletyczne - opiekun A. Banasik
Osiągnięcia - Paweł Fidala IIIa (I miejsce) w skoku w dal 5,60m, Piotr Bator IIIa (IV miejsce) w skoku w dal 5.16, Piotr Fidala (V miejsce) IIIa w skoku w dal 5.06m

Uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w II Biegu Miłosierdzia organizowanym przez parafię Dolina Miłosierdzia w Częstochowie. Opiekunem była A. Banasik.


Zapoznali się z zasadami Fair Play oraz kibicowania. Uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju w Futsalu, który odbył się na „Żużlowej” Hali Sportowej w Częstochowie. Uczniowie zostali wyróżnieni za najlepiej kibicującą grupę . Opiekunem była L. Kożuch.

Uczniowie gimnazjum uczestniczyli w realizacji projektu ' Trzymaj Formę” oraz Eksperymenty w sporcie? Czemu nie..”
Aktualizowana była gazetka o tematyce sportowej pod hasłem „Nasze osiągnięcia” oraz „Stop kaloriom ” przez Annę Banasik

Udział uczniów Gimnazjum 11 w rozgrywkach szkolnych i turniejach sportowych
w roku szkolnym 2015/2016



I semestr

W I semestrze roku szkolnego 2014/2015 organizowane są dla wszystkich zainteresowanych uczniów zajęcia dodatkowe z piłki siatkowej, piłki nożnej, zajęcia z tenisa stołowego oraz piłki koszykowej przez nauczycieli w-f A.Banasik, L.Kożuch.
Uczniowie uczestniczyli w międzygimnazjalnych zawodach sportowych i turniejach sportowych:

• W Piłce Nożnej Chłopców Powiatu Grodzkiego - opiekun L Kożuch uczniowie: Aleksander Kozieł III a, Paweł Gałęzia III a,Bartosz Ociepa III a, Aleksander Starczewski III b, Sebastian Mastalerz III b, Jakub Krupiński III b, Krzysztof Stefanek III b, Bartosz Ogiński II a, Kacper Kowalski I b.

• Turniej o Puchar Prezesa UKS „Orlęta”, organizowany przez Gimnazjum nr 21 dla klas pierwszych – I miejsce opiekun L Kożuch uczniowie: Mateusz Kuliś I a, Mateusz Gęsiarz I a, Kacper Boroń I a, Krystian Złoty I a, Mateusz Kowalski I b, Piotr Staszczyk Ia, Paweł Ujma I b, Daniel Rakus I b

• Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Tadeusza Madejskiego organizowany przez Gimnazjum nr 7 -opiekun L Kożuch uczniowie: Paweł Gałęzia III a, Dominik Grzyb II b, Oliwia Huras III a, Karolina Rakus III b

Realizowany jest projekt edukacyjny dla klas II pt. “Sport naszego życia” oraz projekt organizowany przez Sanepid w Częstochowie “Trzymaj Formę” pod kierunkiem Anny Banasik
Celem jest promowanie aktywności ruchowej, poznanie nietypowych dyscyplin sportowych jak również opanowanie umiejetności organizowania imprez sportowych.

Organizowane są rekreacyjne zajęcia sportowe na miejskim lodowisku “MOSIR”
w Częstochowie. Mają one na celu nauczenie i doskonalenie jazdy na łyżwach jak również przygotowanie uczniów do zawodów międzygimnazjalnych.

Nasze gimnazjum przystapiło do Konkursu “Kibic na 6-stkę”organizowany przez klub siatkarski AZS Częstochowa. W ramach rozgrywek siatkarskich “Plus Liga” młodzież uczestniczyła w nich w charakterze kibiców – koordynatorem jest Anna Banasik.
AZS Częstochowa – Indykpol -AZS Olsztyn, AZS Częstochowa – Lotos Trelf Gdańsk,AZS Częstochowa – Asseco Resowia Rzeszów, AZS Częstochowa – Effektor Kielce.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego zorganizowali Gimnazjadę Noworoczną dla klas I,II,III. Odbywały się rozgrywki klasowe w piłce siatkowej i halowej dla dziewcząt i chłopców. Podczas, meczy wybrani zostali uczniowie, którzy otrzymali tytuł najlepszego siatkarza i siatkarki oraz tytuł piłkarza i piłkarki.
Gimnazjada zakończyła się meczem nauczyciele kontra uczniowie.

Copyright © 2017 Gimnazjum nr 11

Autorzy strony: Bartosz Nowicki
Opiekunowie strony: p. Anna Zienkiewicz, p. Małgorzata Czech, p. Anna Dyndał


1247258 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion © 2003-2007
Design by Design by Matonor