Rok szkolny 2005/2006
Dodane przez Lilka dnia 25-02-2008 14:07:49

• Finalista Konkursu Przedmiotowego z Historii – Wojciech Urbańczyk

wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”- Maciej Nowak

I miejsce w V Wojewódzkim i VI w V Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym Młodzieży Gimnazjalnej w Legnicy – Mateusz Zębik

II miejsce w kategorii: gimnazja w V Międzywojewódzkim Przeglądzie Zespołów Teatralnych „Wręczyckie Jasełka 2006”- szkolny zespół teatralny „Madrygał”

II miejsce w Regionalnym Konkursie na Wiersz „Anioły stróże małe i duże” Joanna Kurek

I miejsce w IV Wojewódzkim Turnieju Recytatorskim „Nobliści"
w Mysłowicach- Marta Ślipczuk

laureatka Regionalnego Konkursu Recytatorskiego „Mały OKR” w Katowicach - Marta Slipczuk

I miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim „Skrzydlate słowa”. Poezja M. Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej- Marta Slipczuk

III miejsce w konkursie plastycznym „Pola nadziei 2006” zorganizowanym przez Częstochowskie Hospicjum”-
Sandra Bejm

• 6 wyróżnień w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg”

II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Anglojęzycznej - Marta Slipczuk

III miejsce w V Powiatowym Turnieju Języka Angielskiego- Anna Bryła, Izabela Adamczyk, Piotr Kwiatkowski, Kinga Żurek, Maciej Nowak

I miejsce w I Międzygimnazjalnym Konkursie „Dalej, wyżej, lepiej – piękno sportu w poezji i prozie” w kategorii recytacja – Monika Dyl oraz w kategorii wiersz – Joanna Kurek

III miejsce w III Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim„Piękno Poezji i Prozy Renesansowej” – Monika Dyl

III miejsce w II Międzygimnazjalnym Konkursie Poetycko – Prozatorskiej Twórczości Młodzieży – Joanna Kurek

• I miejsce za najliczniejszą grupę w Biegu Papieskim – Puchar Prezydenta Miasta

• III miejsce w Turnieju Harcerskim Piłki Siatkowej – dziewczęta; IV miejsce – chłopcy
• II miejsce w grupie w Międzygimnazjalnych Zawodach Piłki Siatkowej Dziewcząt
• III miejsce w grupie w Międzygimnazjalnych Zawodach Piłki Nożnej Chłopców
• V miejsce w Mistrzostwach Piłki Nożnej Dziewcząt w Częstochowie
• VII miejsce w Mistrzostwach Piłki Siatkowej Dziewcząt w Częstochowie
• IV miejsce w Miejskich Igrzyskach Piłki Ręcznej Dziewcząt
• Sukcesy w Halowych Mistrzostwach LA w Częstochowie
- III miejsce drużynowo -chłopcy
- I miejsce w biegu na 300 m – Damian Gruca
- II miejsce w trójskoku – Dawid Krawczyk
- IV miejsce w biegu na 60 m- Łukasz Klimasiński
• Sukcesy w Drużynowych Mistrzostwach Częstochowy w LA
- I miejsce w skoku w dal - Dawid Krawczyk
- II miejsce w biegu na 300 m – Damian Gruca
- V miejsce w biegu na 100 m- Łukasz Klimasiński
- III miejsce w pchnięciu kulą – Sylwia Bąk
• I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1
• II miejsce w Turnieju PiłkiSiatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 11